Tingimused
Käesolevad tingimused reguleerivad kodulehe www.adameva.lv omaniku ELVIM Ltd. ja tellija vahel tekkivaid õigussuhteid. Tingimustes reguleerimata küsimustes lähtutakse Läti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. ELVIM Ltd.’l on õigus tingimusi ja kauba hindu muuta, avaldades need oma kodulehel www.adameva.lv

Hind ja transport
Kauba hind ei sisalda transpordi maksumust. Kauba tarnimiseks kasutatakse Omniva pakiautomaate. Kohaletoimetamise tasu lisandub kauba hinnale.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine
Ostukorv luuakse hetkel, kui vajutate toote juures asuvale nupule „Tellin“. Tutvuge ELVIM Ltd tingimustega ja kinnitage nendega nõustumist. Täitke tellimuse kohaletoimetamiseks vajaliku info väljad ja valige Omniva pakiautomaat, kuhu soovite kaupa saada. Palun kontrollige oma andmete õigsust, et ei tekiks arusaamatusi kauba kättetoimetamisel. Vajutage nuppu „Esitan tellimuse”. Teie e-posti aadressile saadetakse tellimuse kinnitus.

Kauba kättetoimetamine
Kui olete kauba eest tasunud, asutakse Teie tellimust täitma. Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati 3 tööpäeva jooksul.
Elvim Ltd ei vastuta viivituse ja arusaamatuste eest kauba kättetoimetamisel, kui need on tingitud tellija sisestatud ebaõigetest andmetest.
Kauba tagastamine ja pretensioonide esitamine
Peale kauba kättesaamist on tellijal 14 päeva aega kaubaga tutvumiseks. Kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on võimalus kaup tagastada 14 päeva jooksul. Tellimusest taganemiseks saatke vastav teade koos tellimuse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga e-mailile [email protected] ning saatke kaup oma kulul tagasi aadressile: Elvim Ltd. Kurzeme pr. 3G, Riga LV-1067 LATVIA. Tagasi ei saa saata kaupa, mille pakend on avatud või rikutud või kui kaupa on juba kasutatud.
Raha tagastatud kauba eest makstakse tagasi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba saabumisest eelpool märgitud aadressile.
Kauba nõuetele mittevastavuse korral on tellijal õigus nõuda kauba asendamist nõuetele vastava kaubaga, teatades sellest ELVIM Ltd e-mailile [email protected] 14 päeva jooksul jooksul ning tagastades nõuetele mittevastava kauba aadressile: Elvim Ltd. ,Kurzeme pr. 3G, Riga LV-1067 LATVIA.

Elvim Ltd ei vastuta tellijale tekitatud kahju eest, kui kauba kättetoimetamine viibib asjaolude tõttu, mida Elvim Ltd ei saanud mõjutada ning mille saabumist ei olnud võimalik ette näha (vääramatu jõud).

Kõiki kodulehele www.adameva.lv sisestatud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja neid ei edastata kolmandatele isikutele.

Tellijal on õigus esitada internetist ostetud kaubaga seotud kaebus aadressil: http://ec.europa.eu/odr